Bytové jednotky Podskalí, Mostkovice okres Prostějov

Ojedinělý a vyjímečný projekt, kde se nachází tři moderní a stylové byty s garážemi a zahradami v domě situovaném v klidné a vyhledávané lokalitě obce Mostkovice a přitom v blízkosti města Prostějova na ulici Podskalí.


Jedná se o zděný třípodlažní dům, ve kterém jsou pouze tři bytové jednotky. Ke dvěma bytům náleží velmi krásně situovaná soukromá zahrada s úžasným výhledem, garáž pro 2 auta a velký sklep. Podkrovní jednotka disponuje sklepem a terasou, ta přístup na zahradu nemá. Ke dvěma bytům náleží podkroví se studii určenými k odpočinku, či sportovním aktivitám, nebo k rozšíření dispozice bytu o další pokoj. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Každá bytová jednotka má samostatné měření vody a elektrické energie.

Na pozemku budou provedeny terénní úpravy, zpevněné plochy ze zámkové dlažby a opěrná zeď v pravé části pozemku. Soukromé zahrady patřící k bytům „A“ a „B“ jsou graficky znázorněny v návrhu na rozdělení zahrady, který naleznete ve fotogalerii tohoto projektu.

Jednotlivé byty nabízíme v provedení „na klíč“ ve standardu, který je uveden v tabulce ve fotogalerii.

Dispoziční řešení bytového domu:

Společné prostory se dvěma dvojgarážemi, třemi sklepními kójemi a úklidovou místností se nachází v 1. PP; byt „A“, část mezonetového bytu „B“ a vstup do bytu „C“ je v 1. NP; do 2. NP pak přechází 2. část mezonetového bytu „B“ a byt „C“ a v posledním tedy 3.NP se pak nachází půdní prostory pro byt „B“ a byt „C“.

Byt „A“ 3+kk s dvougaráží, sklepní kójí a zahradou cena 4.250.000,- Kč

Byt se nachází v 1.NP bytového domu, je orientován na východní, jižní a západní světovou stranu. Podlahová plocha bytu a jeho „příslušenství“ je cca 142 m2, z toho samotný byt má podlahovou plochu 83,1 m2. Chodba, ve které je dostatek místa pro vestavěné skříně. Kuchyň je spojena s obývacím pokojem s přímým vstupem na soukromou zahradu o rozloze 367 m2, která je situována jihozápadně a jejíž výhodou je i přímý přístup z bytu a ze soukromé cesty, chráněné elektrickou bránou na dálkové ovládání. V bytě se nachází dvě ložnice, ta první, do které se vstupuje z obývacího pokoje má výhled do zahrady a směřuje na západní stranu. Druhá ložnice přístupná z chodby je situována na východ s výhledem na Prostějov. V bytě je dále koupelna s vanou, umyvadlem a prostorem vyčleněným pro pračku. K bytu také náleží prostorná garáž (51,4 m2) s dvěma parkovacími stáními a sklepní kóje s plochou 7,5m2.

Byt „B“ mezonet 3+kk s terasou, dvougaráží, sklepní kójí, půdním prostorem a zahradou cena 4.250.000,- Kč

Byt se nachází v 1.NP a 2.NP, kterým je propojen interierovým schodištěm. Je orientován na východní, severní a západní světovou stranu. Podlahová plocha bytu a jeho „příslušenství“ je cca 191,6 m2, z toho samotný byt má podlahovou plochu 100,6 m2. V části bytu situované v 1. NP se nachází denní zóna tvořená chodbičkou, samostatným WC a rozlehlým obývacím pokojem s prostorným kuchyňským koutem, kuchyň je opticky od obývacího prostoru oddělena interiérovým schodištěm směřujícím do 2.NP s klidovou zónou tvořenou dvěma samostatnými ložnicemi situovanými na východ a západ a koupelnou se sprchovým koutem či vanou, umyvadlem a WC. Z obytného prostoru v 1.NP se přímo vchází na soukromou zahradu situovanou na západ, na kuchyň potom navazuje vstup na terasu 11m2 orientovanou na východ. Zahrada má rozlohu 260m2 jejíž výhodou je i přímý přístup z bytu a ze soukromé cesty, chráněné elektrickou bránou na dálkové ovládání.

K bytu také patří velká garáž (34,1 m2), sklepní kóje s plochou 18, 2 m2 – oboje umístěno v 1.PP. Jako bonus disponuje tento byt i cca 28 m2 půdní prostoru s možností vybudování půdní vestavby, čímž se významně zvětší podlahová plocha samotného bytu.

Byt „C“ 3+kk s lodžií, sklepní kójí a půdním prostorem cena 2.950.000,- Kč

Vstup do bytu se nachází v 1.NP bytového domu, vstupní chodba v 1.NP i její část v 2.NP jsou prostorné a nabízí dostatek místa pro úložné prostory. Byt má podlahovou plochu 95,8m2, celková podlahová plocha bytu i s terasou, půdním prostorem a sklepní kójí, které k bytu patří, činí 151 m2. Obytná část bytu se nachází v 2.NP. Obývací pokoj je spojený s kuchyní se vstupem na lodžii (6m2) a je situovaný jihozápadně. V bytě jsou dvě ložnice, samostatné WC a koupelna s vanou, umyvadlem a místem pro pračku. K bytu náleží i půdní prostor o velikosti cca 31,5m2, ve kterém je možno zbudovat další místnost, kde není třeba celá výška stropu. Sklepní kóje v 1. PP patřící k tomuto bytu má plochu 17,7m2.

Uvedené ceny jsou za byt v provedení „na klíč“. Neplatíte ani provizi, ani právní servis, stavbu staví a vlastní naše společnost. Pozn.: v této ceně je i dokončení garáže a sklepní kóje patřící k bytu.

Neplatíte daň z nabytí!!!