Developerská činnost představuje jednu z nejdynamičtěji se rozvíjejících podnikatelských aktivit společnosti Clever Company. Naší snahou je nabídnout trhu s nemovitostmi stavby typické neotřelým konceptem a originálním vzhledem, ve kterém se odráží nejen moderní trendy bydlení, ale také samotná osobnost klienta.

Architektonické pojetí našich nemovitostí tak nabízí celou řadu osobitých prvků a nestandardních detailů. Nechceme nabízet jednotvárné a uniformní stavby na první pohled snadno zaměnitelné.

Klademe důraz na estetiku bydlení, avšak nikoli na úkor funkčnosti. Kompletní provedení staveb je tak založeno na nadstandardní kvalitě materiálů a perfektním, ergonomickém provedení.

V naší režii je výběr vhodného území, vypracování projektu, získání potřebných povolení a především – samotná realizace, ať už se jedná o:

Nemovitosti, které prodáváme a pronajímáme, jsou situovány na pečlivě vybraných pozemcích, vždy s ohledem na budoucí maximální komfort uživatelů, a to jak z hlediska architektonického řešení dispozic, tak dostupností důležitých služeb v okolí.

Můžete se spolehnout, že v našem portfoliu najdete pouze reality postavené na základě do všech detailů promyšleného stavebního záměru, který je výsledkem dlouholetých zkušeností, invence a kreativity našeho týmu.

O tom, že kvalita všech námi prováděných činností, vedle odborné způsobilosti našich pracovníků, není jen prázdný pojem, vypovídá i řada odborných certifikátů, které jsme obdrželi.

Dosavadní úspěchy nás nejen těší, ale jsou pro nás jasným závazkem pro všechny budoucí stavební aktivity, třeba ve spolupráci právě s Vámi.