Máte svou vlastní představu o bydlení a hledáte někoho, kdo Vám ji pomůže zrealizovat?

Máte pozemek, schválený projekt domu, finanční prostředky a hledáte zkušeného stavebníka, který dokáže Vaši nemovitost postavit přesně dle Vašeho záměru?

Chcete stavět, ale nemáte ucelenou představu, jak by Vaše nemovitost měla vypadat a co všechno je třeba zařídit?

O tom, že stavba rodinného domu, či rekonstrukce bytu je náročné dílo, nikdo nepochybuje. Vyhněte se zbytečným starostem a svěřte Vaši stavbu odborníkům – ušetříte tím nejen Vaše nervy, ale také čas a náklady.

Společnost Clever Company se zaměřuje na výstavbu a rekonstrukce rezidenčního bydlení, ale také na komerční stavby, jako jsou administrativní a logistická centra. Projekty řídíme od vyhledávání příhodných lokalit, až po realizační fázi a následnému předání zákazníkům.

Ať už je Vaše představa o bydlení snů jakákoli, jsme tu od toho, abychom Vám ji pomohli uskutečnit. Novostavbu, či rekonstrukci Vaší nemovitosti rádi zrealizujeme, pomůžeme Vám s vyřízením veškeré potřebné dokumentace, a to i v případě, že jste teprve na začátku a nemáte stavební projekt.

Od začátku našeho působení ve stavebnictví je jednou z našich největších předností schopnost flexibility a individuálního přístupu k Vašim potřebám.

Nerozhoduje jaký typ nemovitosti potřebujete postavit, máme zkušenosti s výstavbou soukromých rezidencí, ale také komerčních objektů.
Není podstatné, ve které fázi stavby se nacházíte. Rádi Vám pomůžeme, ať už jste na úplném začátku, nebo máte už podstatnou část stavby za sebou.

Dosavadní úspěchy nás nejen těší, ale jsou pro nás jasným závazkem pro všechny budoucí stavební aktivity, třeba ve spolupráci právě s Vámi!