Developerská činnost představuje jednu z nejdynamičtěji se rozvíjejících podnikatelských aktivit společnosti Clever Company. Naší snahou je nabídnout trhu s nemovitostmi stavby typické neotřelým konceptem a originálním vzhledem, ve kterém se odráží nejen moderní trendy bydlení, ale také samotná osobnost klienta.

Architektonické pojetí našich nemovitostí tak nabízí celou řadu osobitých prvků a nestandardních detailů. Nechceme nabízet jednotvárné a uniformní stavby na první pohled snadno zaměnitelné. Klademe důraz na estetiku bydlení, avšak nikoli na úkor funkčnosti. Kompletní provedení staveb je tak založeno na nadstandardní kvalitě materiálů a perfektním, ergonomickém provedení. V naší režii je výběr vhodného území, vypracování projektu, získání potřebných povolení a především – samotná realizace, ať už se jedná o: Nemovitosti, které prodáváme a pronajímáme, jsou situovány na pečlivě vybraných pozemcích, vždy s ohledem na budoucí maximální komfort uživatelů, a to jak z hlediska architektonického řešení dispozic, tak dostupností důležitých služeb v okolí. Můžete se spolehnout, že v našem portfoliu najdete pouze reality postavené na základě do všech detailů promyšleného stavebního záměru, který je výsledkem dlouholetých zkušeností, invence a kreativity našeho týmu. O tom, že kvalita všech námi prováděných činností, vedle odborné způsobilosti našich pracovníků, není jen prázdný pojem, vypovídá i řada odborných certifikátů, které jsme obdrželi.

Dosavadní úspěchy nás nejen těší, ale jsou pro nás jasným závazkem pro všechny budoucí stavební aktivity, třeba ve spolupráci právě s Vámi.

Příprava stavebního řízení – převezmeme za Vás veškeré papírování a rizika!

Vlastníte pozemek v atraktivní lokalitě a chcete jej zhodnotit?

Vaši nemovitost rádi odkoupíme a zajistíme vše potřebné pro budoucí výstavbu.

Pokud však ve Vás dříme podnikatelský duch, mohla by pro Vás být zajímavou alternativou větší zainteresovanost na budoucím projektu. V takovém případě pozemek zůstává ve Vašich rukou a naše společnost, coby smluvní partner, opatří vše potřebné pro jeho zhodnocení, a to jak z hlediska optimálního urbanistického řešení, tak z pohledu ekonomické výtěžnosti. Samozřejmě za precizní provedení veškeré stavebně-administrativní agendy, jejímž cílem je vybudování inženýrských sítí a komunikací, ručí naše společnost Clever Company. Rozdíl mezi cenou stavebně připraveného pozemku a hodnotou pozemku bez inženýrských sítí je více než výrazný. Samotné realizaci stavby předchází celá řada nezbytných administrativních kroků, jejichž opomenutí, či nesprávné provedení může mít fatální dopad na průběh stavební činnosti. Společnost Clever Company při uskutečňování vlastních developerských projektů čerpá z mnoha let zkušeností našeho týmu a osvědčené spolupráce s našimi externími partnery. Služby naší společnosti poskytujeme soukromým osobám, podnikatelským subjektům, soukromým investorům a také veřejnému sektoru. V rámci realizace vlastních developerských projektů společnost nabízí tyto služby:

Máte svou vlastní představu o bydlení a hledáte někoho, kdo Vám ji pomůže zrealizovat?

Máte pozemek, schválený projekt domu, finanční prostředky a hledáte zkušeného stavebníka, který dokáže Vaši nemovitost postavit přesně dle Vašeho záměru?

Chcete stavět, ale nemáte ucelenou představu, jak by Vaše nemovitost měla vypadat a co všechno je třeba zařídit?

O tom, že stavba rodinného domu, či rekonstrukce bytu je náročné dílo, nikdo nepochybuje. Vyhněte se zbytečným starostem a svěřte Vaši stavbu odborníkům – ušetříte tím nejen Vaše nervy, ale také čas a náklady. Společnost Clever Company se zaměřuje na výstavbu a rekonstrukce rezidenčního bydlení, ale také na komerční stavby, jako jsou administrativní a logistická centra. Projekty řídíme od vyhledávání příhodných lokalit, až po realizační fázi a následnému předání zákazníkům. Ať už je Vaše představa o bydlení snů jakákoli, jsme tu od toho, abychom Vám ji pomohli uskutečnit. Novostavbu, či rekonstrukci Vaší nemovitosti rádi zrealizujeme, pomůžeme Vám s vyřízením veškeré potřebné dokumentace, a to i v případě, že jste teprve na začátku a nemáte stavební projekt. Od začátku našeho působení ve stavebnictví je jednou z našich největších předností schopnost flexibility a individuálního přístupu k Vašim potřebám. Nerozhoduje jaký typ nemovitosti potřebujete postavit, máme zkušenosti s výstavbou soukromých rezidencí, ale také komerčních objektů. Není podstatné, ve které fázi stavby se nacházíte. Rádi Vám pomůžeme, ať už jste na úplném začátku, nebo máte už podstatnou část stavby za sebou.

Dosavadní úspěchy nás nejen těší, ale jsou pro nás jasným závazkem pro všechny budoucí stavební aktivity, třeba ve spolupráci právě s Vámi!

Přirozenou součástí aktivit společnosti Clever Company je také realitní činnost. Celá řada klientů, kterým jsme v minulosti prodali některou z našich nemovitostí, nás požádala o zprostředkování prodeje nemovitosti stávající. Koordinace prodeje původního sídla klienta a pořízení nové nemovitosti se ukazuje jako velmi výhodná. Celý obchod realizují jen dvě strany a dochází tak k synergii, což je příjemné zejména z hlediska právního pozadí obchodu a termínového souladu.

Poptávka se průběžně rozrostla o zákazníky, kteří s námi v minulosti nespolupracovali a přesto nám dali důvěru ke zprostředkování prodeje. V současnosti tak nabízíme široké spektrum kvalitních služeb spojených s realitami. V rámci realitní činnosti nabízíme:

Dosavadní úspěchy nás nejen těší, ale jsou pro nás jasným závazkem pro všechny budoucí stavební aktivity, třeba ve spolupráci právě s Vámi!

Všechny naše inzeráty naleznete také na tomto místě: https://www.sreality.cz/adresar/clever-company-s-r-o-prostejov/16478/inzeraty