3x řadové domy ul. Hlavní tř., Kralice na Hané okres Prostějov

Nabízíme k prodeji tři rodinné domy v řadové zástavbě ve vyhledávané lokalitě městyse Kralice na Hané.


Rodinné domy, které nabízíme, jsou koncipované jako nepodsklepené zděné dvoupodlažní řadové rodinné domy o dispozici 5+kk, součástí každého řadového domu je garáž umístěná v 1.NP, technická místnost přístupná jak z garáže, tak ze zahrady a samostatná zahrada.

Vstupy do domů z ulice Hlavní Třída vedou do prostorného zádveří, odkud jsou přístupné ostatní prostory rodinného domu tj. garáž s navazující technickou místností, obývací pokoj s kuchyňským koutem a přímým vstupem na zahradu, samostatné WC a schodiště do 2. NP, ve kterém se nachází čtyři ložnice o výměře 14 m2, 13 m2, 11 m2, 10 m2 a samostatná koupelna s umyvadlem, vanou, sprchovým koutem, WC a prostorem pro pračku. Parkování vozidel je řešeno garáží v rodinném domě s přímým vjezdem z ulice Hlavní a dále je zde navrženo jedno parkovací stání před domem. Dispozici lze upravit dle přání klienta.

Dispoziční řešení řadových rodinných domů je následující:

Novostavba RD SO01 typ „A“ s garáží, technickou místností a zahradou
Zastavěná plocha rodinného domu: 80,1 m2 (vč. terasy 111,25 m2), podlahová plocha 122,29 m2.

Novostavba RD SO02 typ „B“ s garáží, technickou místností a zahradou
Zastavěná plocha rodinného domu: 80,1 m2 (vč. terasy 111,25 m2), podlahová plocha 125,74 m2.

Novostavba RD SO03 typ „C“ s garáží, technickou místností a zahradou:
Zastavěná plocha rodinného domu: 80,1 m2 (vč. terasy 111,25 m2), podlahová plocha 123,56 m2.

Jednotlivé domy nabízíme ve fázi „K DOKONČENÍ“.
Prostor si tedy můžete libovolně dokončit dle Vašeho vkusu a nebudete limitováni výběrem materiálů developerem. Veškeré materiály a řemesla si můžete nakoupit na přímo, bez zisku stavební společnosti, nebo také využít svých kontaktů či přímo vlastních sil a dovedností. Výrazná finanční úspora a plná možnost volby materiálů tak dělá tento způsob prodeje velmi zajímavý a žádaný.

Dům bude předáván v následujícím stavu: základová deska, obvodové zdivo, vnitřní příčky (s možností úpravy dispozice), strop, střecha včetně parozábrany a střešní krytiny,okna, garážová vrata, vstupní dveře, schodiště. Dům bude napojen na veškeré IS, které jsou zakončeny v nebo na domě (voda, elektřina, plyn, kanalizace). Popis standardů je uveden v samostatném souboru viz fotogalerie tohoto projektu.

Cena varianty k dokončení: 2.590.000,-Kč
Cena je za dům dle uvedené varianty a je v ní započítána provize, DPH a kompletní právní servis. Pozn.: Orientační cenu dokončovacích prací na rodinném domě Vám sdělíme na vyžádání.

Velikost každého pozemku bude cca 400 m2. Návrh na rozdělení pozemku naleznete ve fotogalerii tohoto projektu. Cena pozemku činí 2.000,-Kč/m2 (pozemek není součástí ceny domu). Provizi ani smluvní dokumentaci neplatíte, domy si stavíme sami a kupujete přímo od nás.

Pro více informací volejte 774 488 593.